VRF | مولتی وی, اینورتر, کولر گازی

کولر گازی VRF مدیا Midea

کولر گازی VRF مدیا Midea

کولر گازی VRF مدیا Midea از بهترین محصولات این برند چینی می باشد که توانسته است با محصولات برند هایی نظیر جیپلاس و ال جی رقابت نزدیکی داشته باشد.

قیمت مناسب این کولر گازی از اصلی ترین نقاط قوت و محبوبیت آن شناخته شده است و با توجه به کیفیت بالا و گارانتی گلدیران شاید یکی از بهترین انتخاب های سازندگان و پیمانکاران ایرانی باشد.

کولر گازی VRF یا چیلر

اگر بخواهیم یک مقایسه سطحی بین این دو سیستم تجاری سرمایشی داشته باشیم، می توانیم به تکنولوژی های نوین بکار رفته در کولر گازی VRF مدیا Midea از قبیل کمرسور اینورتر، سیستم های عیب یابی خورکار، صدای کم، مصرف بهینه انرژی و امکان دریافت گرمایش از سیستم تهویه اشاره کنیم.

کلیه موارد بالا در چیلر تراکمی وجود ندارد و یا حداقل به شکل پیشرفته و حرفه ای (آنطور که در کولر گازی VRF) هست وجود ندارد.

همچنین فضای قابل اشغال و وزن چیلر ها بمراتب بیشتر از مدل های وی آر اف تهویه مطبوع می باشد.

خدمات تهویه فرزانه

تهویه فرزانه نماینده خدمات شرکت گلدیران می باشد و با ارائه مناسب ترین و بهترین قیمت در زمینه کالای تهویه (تمامی برند های معتبر) می تواند رضایت مشتریان ساختمان ساز را فراهم کند. همچنین با توجه به مسئولیت سنگین نصب و خدمات پس از نصب این کالا های نسبتا گران قیمت (کولر گازی VRF)، ما با قرارداد مکتوب نصب صحیح و نگهداری های پس از آن را برای شما انجام می دهیم.

خوشحالیم که مشاوره های تعیین ظرفیت ما و پیشنهاد مدل دستگاه مناسب با محیط شما می تواند تا حد زیادی هزینه های بیمورد را کاسته و کیفیت تهویه قابل قبولی به شما داده باشد.

نحوه کار کولر گازی VRF

این سیستم که در حدود 40 سال پیش در ژاپن طراحی شده است، به کمک سیکل تبرید تراکمی گرمای داخل محیط را گرفته و طبیعتا دمای هوا در آن محیط کاهش پیدا خواهد کرد.

روش کار بدین شکل است که یک گاز ابتدا تحت فشار قرار گرفته و دمای آن بالا می رود، سپس گاز مورد نظر بوسیله کولر گازی VRF مدیا سرد می شود طی سرد شدن به مایع تبدیل می شود.

این مایع خنک به داخل محیط مورد نظر می رود و گرمای آن جا را به خود می گیرد و به گاز تبدیل می شود و سپس دوباره برای سرد شدن به اول چرخه قبلی بر می گردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این چرخه سرما ساز می توانید صفحه تبرید تراکمی وبسایت Araner را مطالعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.