VRF | مولتی وی, اینورتر, داکت اسپیلت, کولر گازی

کولر گازی Inverter اینورتر

کولر گازی اینورتر

کولر گازی Inverter که مدت زیادی نیست که اصطلاحا نقل بازار سرمایش کشور های درگیر بحران انرژی شده است از مدرن ترین تجهیزات تهویه مطبوع موجود در بازار می باشد.

علاوه بر اسپیلت های دیواری، انواع سیستم های VRF و مولتی وی و سایر مدل ها از جمله داکت اسپیلت های جدید نیز به این تکنولوژی مجهز شده اند.

اینورتر چیست؟

داستان از این قرار است که در سیستم های تبرید تراکمی قدیمی (کولر گازی ها، یخچال ها و تجهیزات مجهز به کمپرسور نسل قدیم) پس از اینکه محیط هدف یک دستگاه خنک کننده، به آستانه دمای تنظیم شده توسط کاربر می رسید، کمپرسور دستگاه خاموش می شد و پس از مدتی در صورت نیاز به تنظیم مجدد دما، کمپرسور دوباره روشن می شد.

این خاموش و روشن شدن های کولر گازی Inverter علاوه بر ایجاد آسیب هایی، منجر به مصرف بیش از حد و غیر ضروری برق و انرژی می شد. با اختراع کمپرسور یا متراکم کننده اینورتر، دیگر این قسمت از دستگاه خاموش نمی شد و تنها با دور موتور بسیار بسیار پایین به کار خود ادامه می داد.

از این طریق دیگر نه برای روشن شدن مجدد استهلاکی ایجاد می شد و نه آمپر بالایی از جریان برق هدر می رفت.

مزیت کولر گازی اینورتر Inverter

کولر گازی های Inverter علاوه بر موارد گفته شده در بالا، مزیت های دیگری همچون کیفیت و دقت بالاتر در تنظیم بازه دمایی،صدای کمتر، طول عمر بیشتر و بطور کلی بازدهی بهتری برای کاربران فراهم آورده اند.

البته در سیستم هایی همچون چیلر ها استفاده از این تکنولوژی دیده نمی شود و شاید دلیل این عدم استفاده، عدم لزوم به خاموش شدن چیلر می باشد که با توجه به اینکه یک سیستم خنک کننده مرکزی می باشد، امری منطقی محسوب می شود.

فروش کولر گازی Inverter

تهویه فرزانه مناسب ترین قیمت روز بازار را برای پیمانکاران ساختمانی و ساختمان سازان ایرانی آماده کرده است و با توجه به اینکه نصب صحیح و بدون دردسر کولر گازی Inverter ملاک یک خرید موفق می باشد، ما بصورت تضمینی و با قرارداد مکتوب و در گرو گذاشتن تجربه 17 ساله و نمایندگی خدمات گلدیران، نصب و نگهداری طولانی مدت پس از نصب دستگاه ها را بر عهده می گیریم.

همچنین دقت داشته باشید که اشتباهات بسیار کوچک در نصب می تواند به شکل خجالت آوری سیستم سرمایشی ساختمان و یا واحد ها را دچار مشکل کند. بعنوان مثال یک نشتی کوچک در لوله انتقال دهنده گاز کولر گازی Inverter می تواند پیامدی همچون لوله کشی مجدد (روکار) را به بار بیاورد که به خودی خود یک ایراد اساسی در نمای ساختمان و واحد می باشد.

برند های کولر گازی اینورتر ارزان

با توجه به لزوم وجود گارانتی و خدمات پس از فروش در سیستم های تهویه مطبوع و وجود چنین خدماتی در برند هایی نظیر ال جی، جی پلاس و مدیا همواره پیشنهاد ما بر روی این برند ها بوده است اما همچنان نظر مشتریان برای ما مهم است و مناسب ترین قیمت در برند درخواستی را با مشاوره تعیین ظرفیت ارائه خواهیم داد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تکنولوژی اینورتر Inverter می توانید به صفحه مربوطه در وبسایت دایکین مراجعه کنید. (البته دقت داشته باشید که علیرغم کیفیت بالای کولر های دایکین، اما همچنان خدمات پس از فروش برند های LG، G Plus و Midea در ایران حرف اول را می زنند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.