اینورتر, داکت اسپیلت, کولر گازی

داکت اسپیلیت ال جی LG

داکت اسپیلت ال جی LG

داکت اسپیلیت ال جی LG یک سیستم تهویه مطبوع بسیار رایج در سراسر دنیا می باشد. به کمک این روش می توان کلیه اتاق ها و فضا های عمومی دیگر یک واحد اداری یا مسکونی را بصورت همزامان از نظر دمایی متعادل نگه داشت.

در این روش هوای متعادل (از نظر دما) تولید شده توسط دستگاه داکت اسپیلیت ال جی که بوسیله (Evaporator) جریان پیدا می کند؛ از طریق کانال هایی به تمامی اتاق های دیگر منتقل می شود.

در واقع پنل داخلی کولر های داکت اسپیلیت هوای موجود را دریافت کرده و پس از تغییر دمای هوا، آن را به تمامی قسمت های دیگر واحد مورد نظر پرتاب می کنند.

گرمایش با داکت اسپیلیت ال جی

این روش از کولر های گازی که به Ducted Split نیز شهرت دارد مزیتی دارد که می تواند به یک رادیاتور آب گرم متصل شود. این رادیاتور را می توان به سیستم پکیج ساختمان متصل نمود.

با توجه به توضیح مختصر بالا باید متوجه شده باشید که از این روش می توان یک زمستان گرم ارزان قیمت (بدون روشن شدن کمپرسور کولر گازی) را تجربه کرد.

همچنین کولر های کانال کشی شده، علاوه بر امکان ایجاد باد گرم به کمک آبگرم پکیج و موتور خانه، می توانند بصورت مستقل (در مقایسه با مولتی وی و چیلر) تنظیم دمای یک واحد را کنترل کنند.

سیستم اینورتر در داکت اسپیلیت ال جی

سیستم یا تکنولوژی دور متغیر Inverter که در قسمت کمپرسور دستگاه های داکت اسپیلیت استفاده شده است می تواند کمک کند که پس از تنظیم دمای محیط با درجه تنظیم شده در ریموت دستگاه، کولر گازی خاموش نشود و تنها با به حداقل رساندن دور موتور خود، منتظر دستور بعدی برد الکترونیکی برای شروع به کار مجدد باشد.

این کار علاوه بر صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف انرژی (جلوگیری از خاموش و روشن شدن های قطعه کمپرسور که برق زیادی می گیرد) می تواند مانع از خراب شدن های بیمورد این قطعه از دستگاه شود.

چند نکته مهم در خرید، نصب و خدمات پس از نصب

قبل از تصمیم گیری برای خرید این داکت اسپیلیت ال جی، پیشنهاد می کنیم که یک مشاوره تخصصی در خصوص تعیین ظرفیت و حالت های بهینه و ممکن برای سرمایش و گرمایش خود بگیرید.

تهویه فرزانه علاوه بر اینکه مناسب ترین قیمت بازار را در خصوص تمامی برند های کولر گازی در ایران ارائه می دهد، با سابقه 17 ساله خود در عرصه دستگاه های تهویه مطبوع و با داشتن نمایندگی خدمات شرکت گلدیران، می تواند یک انتخاب مطمعن برای ساختمان سازان و مشتریان دیگر باشد.

نگهداری داکت اسپیلیت ال جی

خوشحالیم که پس از فروش و نصب انواع کولر های گازی، با قرارداد های طولانی مدت، کلیه خدمات و امور مربوط به نگهداری پس از نصب را نیز بر عهده می گیریم. دقت داشته باشید که تنها شرکت های مطمعن از اصالت کالا و نصب صحیح و اصولی خود، قرارداد مکتوب نگهداری و پذیرش مسئولیت پس از نصب را قبول می کنند.

همچنین کارشناسی های فنی ما در رابطه با وضعیت آب و هوایی منطقه، نقشه محوطه و تعیین ظرفیت دستگاه می تواند بهترین بازدهی (هم در زمینه سرمایش و هم گرمایش) را برای مشتریان به ارمقان بیاورد.

انواع برند های داکت اسپیلیت

علاوه بر شرکت معتبر و معروف LG، برند های دیگری همچون جی پلاس G Plus و مدیا Midea نیز نقش پر رنگی در بازار تهویه مطبوع ایران داشته اند.

دو برند جی پلاس و مدیا با توجه به قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبول آن ها که منجر به گارانتی شرکت گلدیران شده است. از بهترین برند های جدید بازار می باشند که می توانند برای مشتریان ساختمان ساز مطلوب واقع شوند.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های داکت اسپیلیت ها با سایر مدل های می توانید به این صفحه از سایت HHAIRCON مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.