گرمایش ساختمان

پکیج ایران رادیاتور و بوتان

پکیج ایران رادیاتور | پکیج بوتان

پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان دو نمونه از بهترین تجهیزات تولید آبگرم در ایران می باشند. این دو برند ایرانی کیفیت بالا و خدمات پس از فروش بسیار قابل قبولی ارائه کرده اند که همین امر موجب استقبال سازندگان و مشتریان ایرانی و البته خارجی شده است.

جالب است بدانید که به کمک پکیج های این دو برند، تقریبا واردات سایر برند های خارجی و حتی چینی بصورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده اند و دلیل این، چیزی جز کیفیت بالای این دو محصول ایرانی نمی باشد.

استفاده از پکیج ایران رادیاتور در کولر های داکت اسپیلیت

به کمک آب گرم تولید شده در پکیج ها می توان یک کویل (رادیاتور) آب گرم در قسمت جلوی فن دستگاه کولر گازی داکت اسپیلیت نصب کرد. از این طریق می توان یک گرمای بسیار با کیفیت و البته ارزان قیمت و بدون مصرف برق کمپرسور پنل خارجی دستگاه داکت اسپیلیت در فصل زمستان تولید کرد.

پکیج برای سایر روش های گرمایشی از قبیل گرمایش از کف، گرمایش با رادیاتور، گرمایش با فن کوئل و سایر مدل های مشابه نیز استفاده می شود و همچنین آب گرم مورد نیاز برای حمام و سایر شیر های آب یک واحد مسکونی یا اداری-تجاری نیز به کمک همین دستگاه و همزمان با گرمایش زمستانی قابل تامین می باشد.

نحوه تنظیم درجه حرارت در پکیج بوتان

نشان گر های دیجیتال و یا مکانیکی قرار داده شده بر روی بدنه پکیج ایران رادیاتور و بوتان یک ابزار تنظیم حرارت آب می باشد. به کمک این درجه ها می توان آب درون لوله های مصرفی و همچنین آب درون سیستم گرمایشی را تنظیم کرد.

همچنین برای مواقع خاص و تنظیمات دیگر نیز می توان از دکمه ریست و سایر دکمه ها استفاده کرد. (البته دقت داشته باشید که حتما قبل از هر گونه اقدامی بجز تنظیم حرارت آب، حتما از یک متخصص کمک بگیرید.)

عملکرد سیستم داکت اسپیلیت با روش گفته شده در این صفحه از سایت ویکی پدیا مشابهت های زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.