تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات تخصصی و مهم گروه تهویه فرزانه می باشد که برای مصرف کنندگان دستگاه های گرمایشی پکیج برند ایران رادیاتور که یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین دستگاه های گرمایشی در فصول سرد سال می باشد، ارائه می شود.

0912-5865575

021-88992637

برای دریافت خدمات حضوری ما تنها کافیست با شماره تلفن های تهویه فرزانه تماس بگیرید و آدرس خود را اعلام بفرمایید تا حداکثر ظرف چند ساعت یکی از تکنسین های تعمیرات پکیج به محل شما اعزام شود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مزیت استفاده از خدمات تعمیراتی ما تنها به دلیل سرعت پیگیری و مراجعه تکنسین نیست، بلکه سیاست کاری ما به گونه ای تعیین شده است که رضایت مشتریان عزیز چه از نظر هزینه منصفانه و چه از نظر کیفیت خدمات دهی و رفع ایرادات احتمالی در آینده دستگاه پکیج، در اولویت باشد. در واقع رضایت شما به معنی این است که شما (در آینده ای هر چند دور) و یا برای سرویس های دوره ای دستگاه های سرمایشی و گرمایشی خود نیز مجددا با ما تماس خواهید گرفت.

قطعات یدکی ای که ما بر روی دستگاه های شما می بندیم بالاترین کیفیت را دارند و در واقع کلیه تکنسین های ما قطعات را زیر نظر مجموعه تهویه فرزانه خریداری می کنند و برای دستگاه های نیاز به تعمیر استفاده می کنند.

شرح خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور توسط ما

کلیه خدمات از قبیل سرویس دوره ای دستگاه، تعویض سنسور های آسیب دیده، عیب یابی و تشخیص ایرادات قطعات مکانیکی و الکترونیکی پکیج ها، عیب یابی و تعمیر برد یا کامپیوتر پکیج ایران رادیاتور، اسید شوری و رسوب گیری با اسید های مخصوص مبدل های دستگاه های پکیج، تعویض و تعمیر قطعات داخلی پکیج ها که نقش مهمی در انجام صحیح فرایند های پکیج بر عهده دارند و سایر امور از جمله خدمات اصلی گروه تهویه فرزانه می باشد.

ما در چه مناطقی خدمات دهی داریم؟

بیشتر مناطق و محله های پر جمعیت مرکزی، شرقی و شمالی تهران جزو مناطق تحت پوشش خدمات دهی گروه تهویه فرزانه می باشد. همچنین نام مناطقی همچون گیشا، یوسف آباد، عباس آباد، فاطمی، مطهری، طالقانی، امیرآباد، ولیعصر، بلوار کشاورز، انقلاب، جمالزاده، میدان حر، جمهوری، سهروردی، سیدخندان، شریعتی، آرژانتین، خواجه نظام، خواجه نصیر الدین طوسی، قدوسی، کاج، میدان سپاه، منطقه ۶ تهران و سایر محله های حاشیه ای جزو مناطقی می باشد که خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را در اسرع وقت از سمت ما دریافت خواهند کرد.

همچنین خدمات تعمیر کولر گازی نیز از سرویس های تابستانی ما می باشد که امیدواریم رضایت شما از خدمات ما باعث شود، تا در مواقع لزوم با انتخاب شما، بتوانیم در کنارتان باشیم.