خدمات تعمیر کولر گازی در تهران

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران از خدمات تخصصی گروه تهویه فرزانه می باشد که در مورد تعمیرات انواع کولر های داکت اسپیلت، اسپیلت دیواری، سیستم های تهیه مطبوع  VRF وی آر اف (که به در برند LG به دستگاه های مولتی وی نیز شناخته می شوند) می باشد.

0912-5865575

021-88992637

جهت اعلام آدرس و پیگیری سریع بخش پشتیبانی تهویه فرزانه در جهت رفع مشکل دستگاه شما، تنها کافیست با شماره تلفتن ها ما تماس بگیرید و منطقه و آدرس خود را اعلام فرمایید.

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران

همچنین لازم است بدانید که ما سابقه ای طولانی در زمینه خدمات و تعمیرات تخصصی انواع سیستم های تهویه مطبوع از قبیل تعمیر کولر گازی (انواع مدل ها و برند ها)، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، تعمیرات برد کولر گازی و فروش قطعات یدکی اصلی دستگاه ها به همکاران داریم.

محل فعالیت ما

ما در تهران در مناطق مرکزی، شمالی، غربی و شرقی برای مشتریان عزیز خدمات دهی داریم و محله هایی همچون: امیرآباد، یوسف آباد، ولیعصر، شریعتی، فاطمی، گیشا، انقلاب و سایر مناطق نزدیک به این محلات امکان اعزام سریع تکنسین متخصص تعمیرات را داریم.

همچنین در زمینه تامین و فروش قطعات یدکی کولر های گازی از جمله برد یدکی کولر گازی و کمپرسور یدکی کولر گازی نیز به سراسر ایران ارسال قطعه داریم.

عمده دلایل خرابی دستگاه های داکت اسپیلت و سایر مدل ها

معمولا ایرادات و خرابی های برد های الکترونیکی دستگاه های کولر گازی از جمله داکت اسپیلت ها، می تواند بدلایلی همچون نوسانات غیر عادی برق ورودی به دستگاه و یا سایر خرابی های جمله آسیب های وارد شده به کمپرسور، می تواند بدلیل نصب اشتباه و غیر استاندارد یونیت خارجی و یا لوله کشی اشتباه باشد.

تکنسین ها و متخصصین تعمیرات تهویه فرزانه با انواع ایرادات آشنا هستند و اصلا یکی از مزیت های انتخاب ما توسط شما، این است که در بسیاری از مواقع علاوه بر حل مشکل فعلی دستگاه، مشکلاتی که در آینده ممکن است باعث خرابی مجدد شود را نیز رفع خواهیم کرد.